Premierowy zwiastun The Last Oricru zachęca do rozgrywki — graczy czeka ciekawa fabuła i trudne wybory

The Last Oricru

The Last Oricru było zapowiadane jako wyjątkowe RPG, w którym wybór faktycznie ma znaczenie. Twórcy odpowiedzialni za tytuł wypuścili do sieci jego premierowy trailer. Ma on zachęcić graczy do zagłębienia się w stworzony przez nich świat.

REKLAMA

Premierowy zwiastun The Last Oricru

Trailer The Last Oricru

The Last Oricru to gra RPG stworzona przez czeskie studio GoldKnights. Gra trafiła właśnie na konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz pecety. Tytuł ten jawi się jako mieszanka kilku gatunków, w tym na przykład science fiction czy soulslike, a całość podana została w otoczce fantasy i przede wszystkim RPG.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 3000 zł

Gra dostępna jest m.in. na platformie Steam, gdzie, póki co nie zdążyła zdobyć serc graczy. Relatywnie niewielka popularność nie przeszkodziła produkcji w zdobyciu kilkudziesięciu ocen społeczności. Jak wskazuje platforma, te są dość mieszane. Co zaskakujące, jedną z wymienianych wad jest brak możliwości dostosowywania sterowania.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!