The Legend of Zelda: Ocarina of Time na Unreal Engine 5 zaczyna wyglądać zjawiskowo

The Legend of Zelda Ocarina of Time CryZENx

The Legend of Zelda: Ocarina of Time to jednak z najlepiej ocenianych gier wszechczasów, z którą mogli zapoznać się posiadacze Nintendo 64 i przenośnego 3DS. Gra może doczekać się swoistego remake’u, ponieważ YouTuber o nicku CryZENx udostępnił prezentację gry wykonaną przy pomocy silnika Unreal Engine 5.

The Legend of Zelda: Ocarina of Time w nowej odsłonie

Trailer The Legend of Zelda: Ocarina of Time na Unreal Engine 5

Najnowszy pokaz postępów w pracach nad The Legend of Zelda: Ocarina of Time na Unreal Engine 5 można zobaczyć na powyższym wideo. Twórca o nicku CryZENx chwali się m.in. teksturami, czy cyklem dobowym. Gra wygląda wspaniale, dość mocno przypominając odsłonę o podtytule Breath of the Wild.

Zobacz też: Minecraft – komendy

Autor na bieżąco publikuje nowości na temat trwających prac poprzez profil w serwisie Patreon. Obecnie nie da się stwierdzić, kiedy przemodelowana wersja The Legend of Zelda: Ocarina of Time zostanie ukończona, jednak fani z pewnością będą wyczekiwać tej daty. Zwolennicy oficjalnych wersji mogą z kolei spoglądać w stronę Nintendo. W 2023 roku na rynek trafi The Legend of Zelda Tears of the Kingdom.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.