The Legend Of Zelda Tears of the Kingdom może zawierać funkcje sieciowe. Ciekawa poszlaka znaleziona przez fana

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom

W połowie września podczas pokazu Nintendo Direct oficjalnie zapowiedziano The Legend of Zelda Tears of the Kingdom. Dwudziesta odsłona przygód bohaterskiego Linka zapowiada się na jedną z ciekawszych premier 2023 roku, na którą czeka wielu entuzjastów tego IP. Jednak dzięki spostrzegawczości jednego z fanów serii dowiedzieliśmy się, że gra może zawierać bardzo interesującą funkcję.

Informacja na temat funkcji sieciowych The Legend Of Zelda Tears of the Kingdom znaleziona na materiałach promocyjnych

the-legend-of-zelda-tears-of-the-kingdom-funckje-sieciowe
Materiał promocyjny The Legend Of Zelda Tears of the Kingdom

Jeden ze spostrzegawczych użytkowników Reddita zauważył, że najnowsze materiały promocyjne związane z The Legend Of Zelda Tears of the Kingdom zapowiadają, że gra zawierać będzie pewne funkcje sieciowe. Zdradziła to mała grafika, z której wynika, że pewne dodatkowe opcje powiązane będą z usługą Nintendo Switch Online. Na ten moment nie wiadomo, czy ów moduł sieciowy dotyczyć będzie wyłącznie zapisu w chmurze, czy też oferować będzie rozgrywkę z innymi graczami, lub dostęp do dodatkowej zawartości.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox One

Bez wątpienia jest to ciekawa poszlaka, która sugeruje, że przygody Linka doczekają się zupełnie nowych rozwiązań. Pozostaje jednak pytanie, o jakie opcje może dokładnie chodzić? Odpowiedź powinniśmy poznać bliżej debiutu gry, w miarę jak Nintendo zacznie aktywniej promować The Legend Of Zelda Tears of the Kingdom. Warto zaznaczyć, że premiera odbędzie już 15 maja 2023 roku wyłącznie na Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!