The Legend of Zelda Tears of The Kingdom zachwyca na nowych grafikach. Nintendo zapowiada niesamowitą produkcję

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom

Wczorajszy zwiastun The Legend of Zelda Tears of The Kingdom stanowił wręcz idealne zwieńczenie wydarzenia Nintendo Direct. Japońska korporacja poza ujawnieniem krótkiego materiału prezentującego grę oraz zawartość edycji kolekcjonerskiej postanowiła udostępnić także szereg grafik zawierających ujęcia bezpośrednio z produkcji. Całość wygląda naprawdę imponująco i zapowiada niesamowitą przygodę.

Nowe ujęcia z The Legend of Zelda Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda Tears of The Kingdom
The Legend of Zelda Tears of the Kingdom, Link

Udostępnione przez Nintendo grafiki są tak naprawdę ujęciami wyjętymi bezpośrednio ze zwiastuna, który ujawniony został podczas wczorajszego Nintendo Direct. Można na nich dostrzec jak różnorodny będzie świat przedstawiony w The Legend of Zelda Tears of the Kingdom.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zapewne przedstawione grafiki nie zadowolą graficznych purystów, bo oprawa audiowizualna znacząco odbiega od współczesnych standardów, jednak należy pamiętać, iż mowa o produkcji dedykowanej na hybrydową konsolę wypuszczoną na rynek w 2017 roku.

Przeczytaj też: Monitor do 500 zł — najlepsze modele

Na koniec warto przypomnieć, że The Legend of Zelda Tears of the Kingdom zadebiutuje 12 maja 2023 roku wyłącznie na konsoli Nintendo Switch. Będzie to jedna z pierwszych gier od „Wielkiego N”, która trafi do sprzedaży w wyżej cenie, czyli $69,99, jednak w polskiej dystrybucji gra kosztuje 289,99 zł za wersję cyfrową lub 269,99 zł za wydanie pudełkowe.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.