The Legend of Zelda Tears of the Kingdom na kolejnym zwiastunie! Nintendo zdradza szczegóły na temat gry

The Legend of zelda tears of the kingdom

Od pierwszej oficjalnej zapowiedzi The Legend of Zelda Tears of the Kingdom minęło prawie pięć miesięcy, a od tego czasu nie otrzymaliśmy żadnych konkretów, a jedynie niepotwierdzone poszlaki dotyczące m.in. modułu sieciowego w grze. Wczorajszy pokaz Nintendo Direct przyniósł w tej kwestii pewne zmiany i doczekaliśmy się kolejnego ciekawego materiału promocyjnego związanego z tym tytułem. Tytuł zapowiada się niesamowicie interesująco, choć potwierdziły się też ostatnie niezbyt korzystne dla graczy plotki.

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom pierwszą grą na Switcha w nowej, wyższej cenie

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom — zwiastun

Udostępniony wczoraj zwiastun jest kompilacją ujęć bezpośrednio z rozgrywki, na których widać Linka w akcji. W oczy bez wątpienia rzucają się przedstawione na wideo specjalne maszyny, z pomocą których gracze będą mogli przemierzać ogromne dystanse zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. Ciekawie zapowiadają się również zagadki logiczne, które oferować ma ta pozycja.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ponadto Nintendo ujawniło zawartość wydania kolekcjonerskiego, które oferować będzie poza grą specjalny steelbook, zestaw przypinek inspirowanych grą, artbook oraz stylowy metalowy plakat z grafiką promocyjną tej produkcji. Wszystko to prezentuje się bardzo estetycznie i jest swoistym must have dla każdego oddanego fana tej marki.

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom — prezentacja wydania kolekcjonerskiego

Niestety potwierdziły się także wczorajsze doniesienia, które sugerowały, że The Legends of Zelda Tears of the Kingdom zakupimy w wyższej cenie niż dotychczasowe produkcje na Nintendo Switch. „Wielkie N” ogłosiło, że za najnowszą odsłonę przygód bohaterskiego Linka przyjdzie zapłacić w dniu premiery kwotę 70 dolarów za egzemplarz (w przeliczeniu około 310 zł). Ciekawiej jednak prezentuje się sytuacja w Polsce, bo fizyczne wydanie gry można nabyć za starą cenę, czyli 269,99 zł, kupując wersję cyfrową, trzeba zapłacić 289,99 zł.

Przeczytaj też: Najlepszy gry wojenne

Na chwilę obecną są to jedyne informacje na temat The Legend of Zelda Tears of the Kingdom. Nie jest ich faktycznie zbyt wiele, lecz na ten moment Nintendo nie rozpoczęło żadnej większej kampanii reklamowej. Zapewne niebawem ona wystartuje, ponieważ gra ma trafić oficjalnie do sprzedaży już 12 maja 2023 roku i dostępna będzie wyłącznie na konsole Nintendo Switch.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.