The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom z nowym gameplayem! Następca Breath of the Wild wygląda świetnie

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zadebiutuje już w maju tego roku, więc to odpowiednia pora na większe rozkręcenie kampanii marketingowej gry. Jej częścią bez wątpienia jest nowy, 10-minutowy gameplay nadchodzącej produkcji. Ten bez wątpienia pozostawił po sobie nadzieję, że Nintendo Switch dorobi się kolejnego ciekawego tytułu.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom na 10-sekundowym gameplayu

Gameplay The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Trzeba przyznać, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wcale nie prezentuje się nowatorsko pod względem graficznym. Zasadniczo gra nie różni się zbytnio w tym aspekcie od poprzedniej części serii, ale tego spodziewał się raczej każdy zaznajomiony z produkcjami Nintendo gracz.

Nowy gameplay z The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom przedstawia za to bogato rozbudowaną rozgrywkę. Już Breath of the Wild prezentowało się nieźle w tej kwestii, a jego kontynuacja wydaje się ją tylko jeszcze bardziej ulepszać.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do GTA

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pojawi się na rynku już 12 maja 2023 roku. Gra będzie dostępna tylko na konsoli Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.