The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom z epickim zwiastunem! Nadchodzi kolejny wielki hit Nintendo?

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ma być podobno ostatnią dużą ekskluzywną premierą Switcha, więc nic dziwnego, że wszystkie oczy zwrócone są na tę grę. Nintendo właśnie podgrzało i tak już napiętą wokół niej atmosferę nowym, niezwykle interesującym zwiastunem. Zapowiada on godziny niezwykle rozbudowanej zabawy.

Trzeci zwiastun The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zwiastun The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Wcześniej Nintendo podzieliło się z nami obszernym gameplayem z The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, a dziś natomiast nadszedł czas na opublikowanie kolejnego zwiastuna gry. Jest to ostatni już trailer produkcji przed jej rychłym debiutem, więc producenci zatroszczyli się o jego rozbudowaną formę.

Bez wątpienia wielu graczy pokłada sporo nadziei w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Jedna z najgłośniejszych premier tego roku zaprezentowała się znakomicie na wszelkich przedpremierowych materiałach, co może zwiastować kolejny wielki hit Nintendo.

Zobacz też: Lekki laptop – najlepsze modele

The Legend of Zelda: Tears of the Kindgom pojawi się na rynku 12 maja 2023 roku. Tytuł ten będzie dostępny wyłącznie na Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.