Data premiery The Lord of the Rings: Gollum ujawniona

The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum to wyczekiwana przygodowa gra akcji w uniwersum Władcy Pierścieni. Dotychczas data premiery tej ciekawie zapowiadającej się produkcji nie była znana, ale dzisiaj wszystko się zmieniło. Wydawca poinformował, kiedy wcielimy się w tytułowego Golluma.

REKLAMA

The Lord of the Rings: Gollum z datą premiery

Zwiastun The Lord of the Rings: Gollum

Data premiery The Lord of the Rings: Gollum została ustalona na 1 września 2022 roku. Gra ukaże się na komputerach PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxie One oraz Xbox Series X|S. Wydawca zdradził jednak, że w planach jest też wersja na Nintendo Switch, ale zadebiutuje ona trochę później, choć jeszcze w tym roku.

Przeczytaj też: Star Wars: KOTOR Remake mógł być grą ekskluzywną dla Xboxa

W The Lord of the Rings: Gollum obejmiemy kontrolę nad postacią Smeagola i wraz z postępami w zabawie będziemy obserwować jego stopniową przemianę w tytułowego Golluma. Akcja gry rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w Hobbicie a trylogią Władcy Pierścieni autorstwa J.R.R. Tolkiena. Czekacie na premierę, czy ta pozycja Was nie interesuje? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!