The Lords of the Fallen z oficjalną datą premiery! Poznaliśmy oficjalną cenę i… faktycznie nie będzie tanio

Lords of the Fallen

W ubiegłym tygodniu niezwykle intrygującą informacją okazał się przeciek zdradzający datę premiery The Lords of the Fallen odkryty przez jednego z informatorów. Od tamtego czasy nie pojawiły się żadne nowe wieści na temat tego dzieła. Dzisiaj zaś otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie i to bezpośrednio od samego CI Games!

The Lords of the Fallen zadebiutuje w drugiej połowie 2023 roku i faktycznie będzie kosztować tyle, co pełnoprawna gra AAA

The Lords of the Fallen
The Lords of the Fallen

Zgodnie z raportem opublikowanym przez CI Games data premiery The Lords of the Fallen ustalona została dokładnie na 13 października 2023 roku. Oznacza to, że wspomniane wcześniej przecieki okazały się prawdziwe, a polskie przedsiębiorstwo szykuje się do jesiennej premiery swojego dzieła.

Przy okazji tego komunikatu pojawiły się też pierwsze konkrety związane z cenami, jakie przyjdzie zapłacić graczom za najnowszy tytuł od CI Games. W tym przypadku, słowa Marka Tymińskiego o „cenie nowych gier z segmentu AAA” także się potwierdziły.

Podstawowa wersja kosztować będzie bowiem 69,99 euro, czyli ponad 300 zł, a wydanie Deluxe 79,99 euro, więc ponad 350 zł. Najbardziej zapaleni fani mogą oczywiście pokusić się o wersję kolekcjonerską, która — zgodnie z komunikatem — wyceniona została na 229,99 euro, co w przeliczeniu daje nam ponad 1000 zł.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek gamingowych

Data premiery ustalona na październik 2023 roku jest całkiem ciekawym wyborem, zwłaszcza że na razie jest to jedyna produkcja, której debiut zaplanowany został właśnie na ten okres. Według plotek w tamtym czasie do sprzedaży ma trafić także Assassin’s Creed Mirage, jednak obecnie nie sposób zweryfikować tej informacji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ostatnia szansa - koniec promocji 12 czerwca!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.