Czyżby właśnie wyciekła data premiery The Lords of the Fallen? Znany informator nie pozostawia wątpliwości

Lords of the Fallen

Jedną z ciekawszych zapowiedzi sierpniowego Gamescomu 2022 było The Lords of the Fallen od polskiego CI Games. Od tamtego czasu wiele osób z niecierpliwością wyczekiwało jakichkolwiek informacji na temat tej produkcji, a sami twórcy byli raczej oszczędni w swoich deklaracjach. Bardzo możliwe jednak, że teraz dowiedzieliśmy się, kiedy tytuł ten oficjalnie zadebiutuje.

The Lords of the Fallen może faktycznie zadebiutować jeszcze w tym roku

Zgodnie z wiadomościami przekazanymi przez informatora kryjącego się pod pseudonimem Aggiornamenti Lumia, The Lords of the Fallen zadebiutuje już 13 października 2023 roku. Niestety, insider nie podzielił się żadnymi dodatkowymi szczegółami, nie zdradził też, skąd pozyskał te informacjami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeśli doniesienia te okażą się prawdziwe, to już niebawem firma powinna rozpocząć kampanię marketingową, która zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ma dorównywać największym produkcjom z segmentu AAA.

Przeczytaj też: Mikrofon do nagrywania — najlepsze modele

Warto jednak podkreślić, że obecnie są to jedynie niepotwierdzone doniesienia, do których należy podchodzić ze sporym dystansem. Pewne jest natomiast to, że The Lords of the Fallen zadebiutuje na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.