Czyżby właśnie wyciekła data premiery The Lords of the Fallen? Znany informator nie pozostawia wątpliwości

Lords of the Fallen

Jedną z ciekawszych zapowiedzi sierpniowego Gamescomu 2022 było The Lords of the Fallen od polskiego CI Games. Od tamtego czasu wiele osób z niecierpliwością wyczekiwało jakichkolwiek informacji na temat tej produkcji, a sami twórcy byli raczej oszczędni w swoich deklaracjach. Bardzo możliwe jednak, że teraz dowiedzieliśmy się, kiedy tytuł ten oficjalnie zadebiutuje.

The Lords of the Fallen może faktycznie zadebiutować jeszcze w tym roku

Lords of the Fallen: October 13 pic.twitter.com/QjInaZwFz5

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) May 11, 2023

Lords of the Fallen: October 13 pic.twitter.com/QjInaZwFz5

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) May 11, 2023

Zgodnie z wiadomościami przekazanymi przez informatora kryjącego się pod pseudonimem Aggiornamenti Lumia, The Lords of the Fallen zadebiutuje już 13 października 2023 roku. Niestety, insider nie podzielił się żadnymi dodatkowymi szczegółami, nie zdradził też, skąd pozyskał te informacjami.

Jeśli doniesienia te okażą się prawdziwe, to już niebawem firma powinna rozpocząć kampanię marketingową, która zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ma dorównywać największym produkcjom z segmentu AAA.

Przeczytaj też: Mikrofon do nagrywania — najlepsze modele

Warto jednak podkreślić, że obecnie są to jedynie niepotwierdzone doniesienia, do których należy podchodzić ze sporym dystansem. Pewne jest natomiast to, że The Lords of the Fallen zadebiutuje na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.