The Lords of the Fallen na gameplayu z początku gry. Materiał potwierdza, że łatwo nie będzie

The Lords of the Fallen

W ostatnim czasie wieści na temat The Lords of the Fallen pojawiają się wyjątkowo często. Wczoraj informowaliśmy, że posiadacze konsol mogą spodziewać się dwóch trybów graficznych, jednak ten nastawiony na jakość nie zaoferuje nam rozdzielczości 4K. Teraz zaś w sieci pojawił się kolejny fragment gameplayu prezentujący, jak będą prezentować się pierwsze minuty przygody w tytule od Hexworks.

The Lords of the Fallen — gameplay z pierwszych 13 minut gry

The Lords of the Fallen – gameplay

Materiał otwiera krótki przerywnik filmowy, wprowadzający nas w naszą sytuację, a po chwili jesteśmy już gotowi rozpocząć przygodę. Następnie prowadzona postać przechodzi do kolejnych lokacji, gdzie napotyka pierwszych wrogów i korzysta z możliwości oferowanych przez latarnie. Ta sprawdza się nie tylko w walce, ale także podczas eksploracji nieprzyjemnego świata.

Materiał skupia się przede wszystkim na początkowych podziemiach, jednak po pewnym czasie postać wychodzi na powierzchnię, gdzie czeka na nią walka z aż dwoma bossami. Wideo kończy się w monecie wystąpienia tak charakterystycznej dla gier z gatunku soulslike sceny śmierci, która następuje po konfrontacji ze zbyt silnym oponentem.

The Lords of the Fallen
The Lords of the Fallen

Wartym podkreślenia jest także kilkusekundowy wgląd na ekran rozwoju postaci oraz pozostałe elementy ekrany, takie jak ekwipunek czy mapa. Całość zdaje się dopracowana pod niemal każdym aspektem, a przez wspomniane trzynaście minut materiału wydajność nie stanowiła niemal żadnego problemu.

Przeczytaj też: Gry na PS5 dla dwojga

Kup The Lords Of The Fallen

Zaprezentowany materiał prezentuje się jako świetna wizytówka The Lords of the Fallen, prezentując co najmniej kilka konkretnych zalet tej pozycji. Wydaje się więc, że fani gier stawiających na wyzwania będą mieli sporo powodów do zadowolenia. Na ostateczne werdykty trzeba jednak poczekać do premiery, a ta nastąpi już 13 października 2023 roku na PC, PS5 i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.