The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition niespodzianką. Nowa edycja ujawniona przez Tajwańczyków

The Outer Worlds

Obsidian Entertainment ma ręce pełne roboty – studio opracowuje nie tylko Avowed i The Outer Worlds 2, ale zajmuje się także tworzeniem Pentiment, które finalnie ma zadebiutować w listopadzie tego roku. Okazuje się, że to nie jedyny projekt, nad którym dłubie amerykańskie studio.

REKLAMA

Obsidian Entertainment szykuje nową wersję gry The Outer Worlds?

The Outer Worlds – trailer

Tajwańska agencja zajmująca się ocenianiem zawartości produktów zmierzających na ich rynek w ostatnim czasie dodała do bazy danych produkcję o nazwie The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition. Po zapoznaniu się z dokumentem wychodzi na to, iż jest to specjalna, next-genowa wersja gry z 2019 roku stworzona z myślą o konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz komputerach osobistych.

Przeczytaj też: Najlepsze mody do GTA 5

Wydaje się, że specjalne wydanie The Outer Worlds będzie zawierało również wszystkie rozszerzenia. Nie wiadomo natomiast, kiedy nastąpi oficjalna zapowiedź czy premiera The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition. Możemy jednak założyć, że odbędzie się to w najbliższym czasie – musimy czekać na ruch wydawcy, Private Division.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!