Kolejny hit za darmo w Epic Games Store na Święta! Masz tylko 24 godziny, aby odebrać tak kapitalną grę

Epic Games Store darmowa gra święta

Świąteczne rozdawnictwo w Epic Games Store trwa w najlepsze. Wczoraj w sklepie Tima Sweeney’a i spółki można było zgarnąć za darmo jedną z najlepszych gier 2022 roku, natomiast dzisiaj platforma przygotowała dla graczy kolejną, świetną niespodziankę. W pierwszy dzień Świąt możemy odebrać bezpłatnie naprawdę rewelacyjną pozycję.

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition za darmo w Epic Games Store na Święta

Zwiastun The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition

Epic Games Store nie przestaje rozpieszczać graczy i konsekwentnie, dzień w dzień, rozdaje graczom różne produkcje zupełnie za darmo. Dzisiaj przyszła pora na The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, czyli rewelacyjnego RPG-a Obsidianu w zestawie ze wszystkimi dodatkami. Gra opowiada historię retrofuturystycznego świata zarządzanego przez megakorporacje, a my wcielamy się w postać śmiałka, który zamierza stawić czoła im oraz ich wizji przyszłości.

Przeczytaj też: Najlepsze gry offline

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition można zgarnąć za darmo do jutra do godziny 17:00. Zainteresowanym radzimy odebrać ten niekwestionowany hit za pamięci, aby nie zapomnieć – wszak na odbiór gry są tylko 24 godziny.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie da się ukryć, że Epic Games Store rozdaje ostatnio niewiarygodnie dobre gry. To naprawdę dobre czasy dla graczy, bo nie trzeba wydawać ani złotówki, aby móc poznawać rewelacyjne przygody. Ciekawe, co platforma zaserwuje nam jutro? Podzielcie się swoimi typami w komentarzach!

Źródło: Epic Games Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.