The Outlast Trials na pełnym akcji trailerze. Horror powinien spełnić oczekiwania fanów gatunku

The outlast trials

Red Barrels dość dużo czasu zajmuje opracowanie kolejnego Outlasta. Deweloperzy przybyli natomiast na Gamescom 2022 i pokazali swoją nadchodzącą produkcję, która z pewnością przypadnie do gustu największym fanom horrorów. Poznajmy The Outlast Trials, określone przez społeczność również jako Outlast 3.

REKLAMA

The Outlast Trials zapewni kooperację i masę akcji

The Outlast Trails – trailer

Horror od Red Barrels wygląda dość ciekawie. Trafimy do ośrodka badawczego, w którym zastawiono na nas masę pułapek. Straszyć będą nas poprzebierane i ustawione w nietypowych miejscach manekiny, ale na plecach ciągle będziemy czuć oddech zwariowanych, agresywnie nastawionych nieprzyjaciół. Walka z nimi będzie dość ciekawa, bo skorzystamy z wielu gadżetów. Nie zabraknie także trybu kooperacji.

Zobacz też: The Sims 4 za darmo

Premiera The Outlast Trials będzie miała miejsce prawdopodobnie w 2023 roku, ale od 28 października do 1 listopada będą się odbywały zamknięte beta-testy tego ciekawie zapowiadającego się horroru od studia Red Barrels.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!