The Rogue Prince of Persia na 15-minutowym gameplayu! Książę Persji od twórców Dead Cells w akcji

The Rogue Prince of Persia

W tym tygodniu gracze doczekali się oficjalnej zapowiedzi The Rogue Prince of Persia – nowej gry skierowanej do fanów serii Prince of Persia, za którą stoi odpowiedzialne za rozwój Dead Cells studio Evil Empire. Deweloperzy – wspólnie z firmą Ubisoft – udostępnili pierwszy zwiastun, ale w materiale nie znalazło się zbyt dużo miejsca na fragmenty rozgrywki. Na szczęście w sieci pojawił się kilkunastominutowy gameplay ze wspomnianej produkcji.

Opublikowano 15-minutowy gameplay z The Rogue Prince of Persia

The Rogue Prince of Persia – gameplay

Redakcja Game Informer miała już okazję zagrać w The Rogue Prince of Persia i postanowiła opublikować 15-minutowy gameplay ze wspomnianej produkcji. Udostępniony przez popularny serwis materiał w całości składa się z fragmentów rozgrywki, które pokazują, czego można spodziewać się po nadchodzącej grze Evil Empire. Wiele wskazuje na to, że fani Dead Cells poczują się tutaj jak w domu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W poruszaniu się dużą różnicę robić będzie jednak charakterystyczna dla serii Prince of Persia umiejętność biegania po ścianach, która – zgodnie z zapowiedziami – pozwoli graczom korzystać z „nowych możliwości ataku”. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę ciekawie, a The Rogue Prince of Persia ma szansę podbić serca nie tylko fanów Księcia Persji, ale także wszystkich miłośników „rogalików”.

Zgodnie z zapowiedziami The Rogue Prince of Persia zadebiutuje już 14 maja we wczesnym dostępie na Steam. Evil Empire niestety nie ujawniło, kiedy można spodziewać się premiery pełnej wersji gry. Zamierzacie sprawdzić nadchodzącą produkcję z serii Prince of Persia? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.