The Rogue Prince of Persia – nowa data premiery! Poznaliśmy cenę gry

the rogue prince of persia

Hades 2 wywołał całkiem spore zamieszanie wśród tytułów roguelike. Nie tylko przyciągnął przed ekrany tysiące graczy, ale również wymusił zmianę daty premiery na twórcach The Rogue Prince of Persia. Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami nie będziemy musieli na nią długo czekać.

The Rogue Prince of Persia trafi w ręce graczy już 27 maja

The Rogue Prince of Persia – gameplay trailer

Na The Rogue Prince of Persia poczekamy jeszcze dwa tygodnie. Nowa data rozpoczęcia wczesnego dostępu 27 maja.

To nie jest zbyt odległy termin, ale pozwoli ludziom ukończyć Hadesa 2 oraz inne świetne tytuły, które trafiły do sprzedaży w ubiegłym tygodniu (a także te, które zadebiutują w tym tygodniu). W tym czasie będziemy dopracowywali własną grę.

Evil Empire

Na kanale studia Evil Empire pojawił się także kolejny trailer prezentujący fragmenty rozgrywki.

Oglądając materiał, możemy usłyszeć jeden z utworów skomponowanych na potrzeby gry. Autorem ścieżki dźwiękowej jest ASADI, irańsko-amerykański producent muzyki elektronicznej.

Europejska cena The Rogue Prince of Persia wynosi 19,99 euro. Uwzględniając walutowy przelicznik na Steam, polscy gracze powinni liczyć się z wydatkiem na poziomie ok. 92 zł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Steam

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.