The Settlers z kolejną datą premiery. Reboot legendarnej serii pojawi się także na konsolach!

The Settlers: New Allies

Ubisoft podzielił się nowymi informacjami na temat zapowiedzianego jeszcze w 2018 roku rebootu The Settlers. Nadchodząca odsłona legendarnej serii gier strategicznych otrzyma podtytuł New Allies, ale to nie koniec interesujących szczegółów. Francuska firma ujawniła bowiem dokładną datę premiery wspomnianej produkcji, która – jak się okazuje – trafi nie tylko na PC, ale także na konsole.

Ubisoft ujawnił datę premiery gry The Settlers: New Allies

The Settlers: New Allies – materiał wideo z datą premiery

Zgodnie z informacjami przekazanymi w powyższym materiale wideo, The Settlers: New Allies zadebiutuje na komputerach osobistych już 17 lutego 2023 roku. W późniejszym terminie tytuł ukaże się również na konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch oraz na GeForce Now i Luna. Deweloperzy zapewnią wsparcie dla funkcji cross-play oraz możliwość przenoszenia zapisów pomiędzy poszczególnymi platformami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto wspomnieć, że reboot The Settlers miał ukazać się w marcu tego roku. Deweloperzy opóźnili jednak premierę ze względu na negatywne opinie graczy, którzy mieli okazję wziąć udział w testach beta. W powyższym materiale wideo twórcy przedstawiają listę zmian i usprawnień, które zostały wprowadzone do The Settlers: New Allies na podstawie otrzymanych od użytkowników opinii.

Zobacz też: Najlepsze gry ruchowe na Nintendo Switch

Już w ten czwartek – 1 grudnia – deweloperzy ze studia Ubisoft Dusseldorf przedstawią kolejne szczegóły na temat The Settlers: New Allies podczas specjalnej transmisji live. Wydarzenie rozpocznie się o 16:00 czasu polskiego, a całość będzie można śledzić na oficjalnym kanale francuskiej firmy na platformie Twitch.tv.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.