The Settlers: New Allies niespodziewanie zadebiutowało na konsolach! Ubisoft zaskakuje graczy

The Settlers: New Allies

Konsolowa wersja The Settlers: New Allies miała zadebiutować na rynku pod koniec marca, ale kilka dni przed premierą Ubisoft postanowił zmienić plany. Deweloperzy informowali wówczas, że opóźnienie wynika z chęci dostarczenia graczom jak najlepszych wrażeń z rozgrywki. Wygląda na to, że twórcom udało się osiągnąć cel, ponieważ najnowsza odsłona The Settlers jest już dostępna na sprzętach Sony, Microsoftu i Nintendo.

Konsolowa wersja The Settlers: New Allies już dostępna. Ubisoft sprawił małą niespodziankę

The Settlers: New Allies – zwiastun premierowy wersji konsolowej

The Settlers: New Allies zadebiutowało na konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch wczorajszej nocy. Ubisoft podszedł do tematu w niecodzienny sposób, ponieważ premiera konsolowej wersji wspomnianej produkcji została ogłoszona na kilka godzin przed udostępnieniem produkcji. Francuska firma opublikowała również nowy zwiastun, który znajdziecie powyżej.

Ubisoft zapewnia, że posiadacze konsol PlayStation, Xbox i Nintendo Switch mogą liczyć na „kompleksowy system sterowania bez utraty funkcjonalności w porównaniu do metod tradycyjnych”. The Settlers: New Allies może się również pochwalić pełną kompatybilnością międzyplatformowa w zakresie rozgrywki i postępów.

Zobacz też: Czym jest eGPU

Kup Xbox Series S

Na koniec warto przypomnieć, że The Settlers: New Allies dostępne było do tej pory wyłącznie na komputerach osobistych. Najnowsza odsłona legendarnej serii gier strategicznych nie odniosła jednak sukcesu. Produkcja nie przypadła do gustu zarówno recenzentom, jak i samym graczom, co potwierdza m.in. średnia ocen w serwisie Metacritic.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.