Konsolowa wersja The Settlers: New Allies miała zadebiutować w tym tygodniu. Premiery jednak nie będzie

The Settlers: New Allies

W połowie lutego The Settlers: New Allies zadebiutowało na komputerach osobistych. W najbliższy czwartek – 23 marca – miała natomiast odbyć się premiera konsolowej wersji wspomnianej produkcji. Okazuje się jednak, że nowa odsłona legendarnej serii nie trafi w tym tygodniu do szerszego grona odbiorców. Deweloperzy poinformowali bowiem o opóźnieniu.

Ubisoft poinformował o opóźnieniu konsolowej wersji The Settlers: New Allies

pic.twitter.com/AJs6vqww9B

— The Settlers: New Allies (@TheSettlersEN) March 17, 2023

pic.twitter.com/AJs6vqww9B

— The Settlers: New Allies (@TheSettlersEN) March 17, 2023

Twórcy The Settlers: New Allies nie ujawnili jednak nowej daty premiery gry na konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Deweloperzy zapewnili jednak, że w „najbliższej przyszłości” podzielą się stosownymi informacjami na ten temat. Studio podziękowało również fanom za nieustanne wsparcie.

Dlaczego natomiast konsolowa wersja The Settlers: New Allies zaliczyła opóźnienie? Jak zawsze w takich przypadkach twórcy jako powód podają chęć dostarczenia graczom jak najlepszych wrażeń. Pozostaje mieć nadzieję, że deweloperom uda się osiągnąć ten cel.

Zobacz też: Najlepsze smartfony do 1500 zł

The Settlers: New Allies dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Konsolowa wersja produkcji studia Ubisoft Blue Byte została natomiast zapowiedziana pod koniec listopada, kiedy to francuska firma ujawniła dokładną datę premiery gry na PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.