The Settlers New Allies otrzymało premierowy zwiastun. Ubisoft przypomina graczom o debiucie swojej strategii

The Settlers New Allies

Seria gier strategicznych The Settlers to niekwestionowany klasyk pośród tego rodzaju produkcji, a początki tej marki sięgają jeszcze 1993 roku. Mimo tego w ostatnich latach nie doczekaliśmy się porządnej pozycji z kultowymi osadnikami w roli głównej, a przełamaniem tej niezbyt dobrej passy ma być The Settlers New Allies. Niemal od początku gra mierzyła się ze sporymi problemami produkcyjnymi, jednak nareszcie dzisiaj debiutuje ona na światowych rynkach, a Ubisoft przypomina o tej premierze.

The Settlers New Allies po wielu latach i licznych problemach doczekało się swojej premiery

The Settlers New Allies — zwiastun premierowy

Udostępniony materiał mający przypomnieć graczom o dzisiejszej premierze The Settlers New Allies jest w zasadzie jednym z niewielu, ponieważ Ubisoft do tej pory dość oszczędnie promował swoją produkcję. Większość konkretnych informacji, które mogłyby zainteresować osoby oczekujące na premierę, pojawiało się wyłącznie na dedykowanej stronie internetowej gry lub na wydawanych raz na jakiś czas krótkich wideo w serwisie YouTube.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto przypomnieć, że premiera The Settlers New Allies miała się pierwotnie odbyć jeszcze w marcu 2022 roku, jednak po negatywnych opiniach graczy zebranych podczas beta testów twórcy zdecydowali się wprowadzenie wielu drastycznych zmian. Wtedy też produkcja doczekała się podtytułu „New Allies”.

Przeczytaj też: Najlepsze klawiatury mechaniczne do 200 zł

The Settlers New Allies zostanie udostępnione dzisiaj dokładnie o godzinie 10:00 czas polskiego na Ubisoft Store oraz Epic Games Store. Wydawca przygotował dla graczy dwie edycje — standardową oraz Deluxe, która zawierać będzie szereg kosmetycznych dodatków oraz cyfrowych przedmiotów jak soundtrack z wybranymi utworami dostępnymi w grze. Co ciekawe, posiadacze konsol PlayStation, Xbox oraz Nintnendo Switch również doczekają się premiery nowych „Osadników”, lecz ta ma mieć miejsce dopiero 23 marca 2023 roku.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.