W The Sims 4 niebawem poczujemy klimat średniowiecza! Rozszerzenie Castle Estate Kit na horyzoncie

The Sims 4 Castle Estate Kit

Do The Sims 4 trafiła już masa wszelkiego rodzaju dodatków. Ostatnio w ręce graczy oddane zostały między innymi takie DLC jak „Do wynajęcia” czy „Ranczo”. Zgodnie z przeciekiem z oficjalnej platformy EA, jedno z nowych rozszerzeń, które zostało wybrane w wyniku głosowania społeczności, ma trafić do nas jeszcze w tym miesiącu.

The Sims 4 Castle Estate Kit może trafić w ręce graczy jeszcze w tym miesiącu

Ostatnie, jak do tej pory, głosowanie społeczności co do tematyki dwóch przyszłych Kolekcji odbyło się w maju zeszłego roku. Jak się okazuje, jedna z nich przedwcześnie ujrzała światło dzienne, co błyskawicznie zostało dostrzeżone przez fanów. Wybrane w ramach ankiety DLC, które zawierać będzie nowe elementy z katalogu budowania, na chwilę pojawiło się w ofercie sklepu platformy EA App.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Uchwyć klasyczną okazałość zamku dzięki Kolekcji The Sims 4 Castle Estate. Ta wybrana przez społeczność kolekcja zawiera kamienne ściany, okna z ołowianym szkłem i wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć idealne, dramatyczne tło dla swojej następnej historii.

Zbuduj coś wielkiego — zainspiruj się majestatem zamków i buduj, używając gotyckich łuków, ozdobnych okien, wielkich schodów, wspaniałej kamiennej elewacji i dużej bramy obronnej. Tutaj wszystko ma być podniosłe.

Pokochaj klasykę – parapety, witraże, otwory strzelcze, a nawet gargulec to tylko niektóre z klasycznych detali, które uczynią Twoją rezydencję wspaniałą.

Opis The Sims 4 Castle Estate Kit

Przeciek obejmował nazwę, kompletny opis, grafiki oraz datę premiery. Dzięki temu miłośnicy symulatora mogli dowiedzieć się, że The Sims 4 Castle Estate Kit trafi w ich ręce najprawdopodobniej już 18 stycznia 2024 roku. Jak głosi opis widoczny na screenach udostępnionych na platformie X, deweloperzy przygotowali bardzo klimatyczne DLC.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.