Gameplay z The Sims 4 Do wynajęcia prezentuje nowe mechaniki! DLC pozwoli zarządzać nieruchomościami

the sims 4 do wynajęcia

Jak niedawno informowaliśmy, na rynku niebawem pojawi się konkurencja dla serii The Sims. Gracze oczekują na Life by You od Paradoxu, a na horyzoncie jawi się równie interesujący rywal w postaci rewelacyjnie wyglądającego inZOI. EA nie poddaje się jednak i oferuje kolejne dodatki do swojej serii, tym razem w postaci The Sims 4 Do wynajęcia.

The Sims 4 Do wynajęcia – nowe mechaniki na gameplayu

Gameplay z The Sims 4 Do wynajęcia

W związku z nadchodzącą premierą dodatku do The Sims 4 – Do wynajęcia, możemy rzucić okiem na gameplay ukazujący nowe mechaniki, które pojawią się w grze. Jak widzimy na materiale, Simowie będą mogli postawić na nowe źródło zarobku. DLC pozwoli bowiem inwestować w parcele mieszkalne na wynajem.

Co ciekawe, właściciele nieruchomości będą mogli mieszkać ze swoimi najemcami i pilnować porządku. Wszystkie warunki najmu może ustalać gracz, jednak naszym obowiązkiem będzie nie tylko pobieranie czynszu, ale również dbanie o parcele i przeprowadzanie regularnych konserwacji. Jeżeli lokatorzy wynajmujący lokal nie zapłacą na czas, właściciele mogą wręczyć im ponaglenie lub nawet wypowiedzieć umowę najmu.

the sims 4 do wynajęcia
Tomarangu – nowy świat w The Sims 4 Do wynajęcia

Poza kilkoma ciekawymi mechanikami, jakie wprowadza DLC, pojawi się również nowy świat do zamieszkania przez Simów. Tętniace życiem Tomarangu wzorowane jest na Azji Południowo-Wschodniej i zostało zaprojektowane przy współpracy z azjatycko-amerykańskim raperem Jasonem Chu. Pełny opis nowości, jakie wprowadzi dodatek, znajduje się na oficjalnej stronie EA.

Zobacz też: Najlepsze tanie gry na Steam

Na zakończenie przypominamy, że The Sims 4 Do wynajęcia zadebiutuje 7 grudnia 2023 roku. Dodatek będzie dostępny w cenie 189,90 zł. Przy zamówieniach złożonych do 18 stycznia gracze otrzymają zestaw „Uliczne jedzenie” do pobrania.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.