The Sims 4 doczeka się nowego dodatku. Za nowe rozszerzenie trzeba będzie jednak trochę zapłacić

The sims 4 razem raźniej

Bez wątpienia jedną z popularniejszych produkcji, które przez długi czas obecne są w świadomości graczy, jest The Sims 4. Zainteresowania temu tytułowi przysporzyło także przejście na model free-to-play, co przez wiele osób odebrane zostało bardzo dobrze. Okazuje się, że Electronic Arts oraz Maxis nie zamierzają jednak tak szybko porzucać swojego dzieła, bo doczeka się ono wkrótce kolejnego dodatku.

The Sims 4 – DLC „Razem Raźniej” skupi się na relacjach rodzinnych

The Sims 4 Razem Raźniej — gameplay

Rozszerzenie zatytułowane „Razem Raźniej”, które zadebiutuje już 16 marca 2023 roku, oparte będzie o relacje rodzinne pomiędzy poszczególnymi postaciami, ale także o pozwoli znacznie bardziej kształtować ich osobowość. Simy będą przechodzić przez kolejne etapy swojego cyfrowego życia, a gracze będą musieli reagować na ich rodzinne potrzeby związane z tym. Dobrym przykładem jest tutaj fakt, że postaci, które są już w podeszłym wieku, będą chciały wprowadzić się do swoich dorosłych już dzieci.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ciekawie prezentuje się także mechanika związana z dynamiką społecznej kompatybilności. Oznacza to, że pomiędzy Simami może dojść do zacieśnienia znajomości lub poważnych niesnasek, a determinowane to będzie poprzez posiadane cechy charakteru.

DLC „Razem Raźniej” do The Sims 4 przyniesie ze sobą jeszcze jedną nowość, a mianowicie niemowlęta. Twórcy, opisując swój dodatek, podkreślili, jak bardzo wsłuchali się głosy społeczności i postanowili zaimplementować również taką mechanikę. Dzięki niej dorośli Simowie będą mogli od najmłodszych lat wychowywać swoje potomstwo, lecz — jak w prawdziwym życiu — będzie to trudne i niezwykle absorbujące działanie.

Przeczytaj też: Gry strzelanki

Wszystkie te założenia prezentują się całkiem ciekawie, zwłaszcza że nadadzą one Simom większego realizmu, czyniąc je w pewien sposób unikalnymi. Czynnikiem demotywującym może być dla niektórych cena, bo DLC „Razem Raźniej” kosztuje 179,90 zł, jednak osoby, które zdecydują się na jego zakup przed 27 kwietnia 2023 roku, otrzymają dodatkowy pakiet „Outdoor Playtime” zawierający szereg zabawek dedykowanych najmłodszym Simom.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.