Zapowiedź The Sims 5 już w przyszłym miesiącu? Tak twierdzi znany insider

The Sims 4

Kilka dni temu Electronic Arts poinformowało, że już w przeszłym miesiącu podstawowa wersja The Sims 4 przejdzie na model free-to-play. Okazuje się jednak, że być może nie jest to jedyna niespodzianka, na jaką mogą liczyć miłośnicy wspomnianej marki. Zdaniem jednego z branżowych insiderów amerykańska firma ma przygotowywać się do zapowiedzi The Sims 5.

REKLAMA

Electronic Arts szykuje się rzekomo do zapowiedzi The Sims 5

Podcast Game Mess Mornings

Autorem powyższych doniesień jest Jeff Grubb, który wielokrotnie dzielił się z graczami sprawdzonymi informacjami. Dziennikarz zdradził w ostatnim odcinku programu Game Mess Mornings, że do zapowiedzi The Sims 5 dojdzie już 18 października. Właśnie tego dnia wspomniane na początku wiadomości The Sims 4 ma przejść na model free-to-play, a Electronic Arts zaprosi fanów marki na wydarzenie Behind The Sims Summit.

Grubb jest „niemal” pewien, że na wspomnianym wydarzeniu usłyszymy o The Sims 5, ale miłośnicy serii powinni uzbroić się w cierpliwość. Zdaniem insidera produkcja znajduje się na „bardzo wczesnym etapie prac” i minie jeszcze sporo czasu, zanim tytuł trafi do sprzedaży. W międzyczasie fani mogą natomiast spodziewać się kolejnych atrakcji w The Sims 4.

Zobacz też: Kody do The Sims 4

Oczywiście powyższe doniesienia nie doczekały się komentarza ze strony Electronic Arts, dlatego lepiej podchodzić do nich z dystansem. Warto również przypomnieć, że od premiery The Sims 4 minęło w tym miesiącu 8 lat. Produkcja początkowo dostępna była wyłącznie na komputerach osobistych, ale w 2017 roku zadebiutowała również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!