The Texas Chain Saw Massacre z konkretną datą testów. Deweloperzy zapraszają do sprawdzenia produckji

The Texas Chain Saw Massacre

Niespełna cztery dni temu deweloperzy ze studia Sumo Digital ogłosili, że The Texas Chainsaw Massacre trafi do sprzedaży (oraz do biblioteki Xbox Game Pass) już 18 sierpnia 2023 roku. Jednocześnie zapowiedzieli oni, że w niedalekiej przyszłości ujawniony zostanie termin otwartych testów dla wszystkich zainteresowanych tym tytułem. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na tę zapowiedź.

The Texas Chain Saw Massacre—testy gry jeszcze w maju

The Texas Chain Saw Massacre — zapowiedź testów

Według krótkiego (aczkolwiek brutalnego zwiastuna) opublikowanego przez Sumo Digital The Texas Chain Saw Massacre otrzyma otwarte testy już 25 maja 2023 roku. Niestety, deweloperzy nie podzielili się żadnymi dodatkowymi informacjami jak chociażby tymi na jakich platformach będą owe testy dostępne.

Jednocześnie kolejny udostępniony trailer dobitnie pokazuje z jakiego rodzaju tytułem będziemy mieli do czynienia; fani legendarnego już Leatherface’a mogą mieć spore powody do zadowolenia, bo produkcja wprost nawiązuje do filmowego pierwowzoru z lat 70. XX wieku.

Przeczytaj też: Słuchawki do komputera — najlepsze modele

Na koniec przypominamy, że The Texas Chain Saw Massacre zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Zamierzacie sprawdzić, jak Sumo Digital poradziło sobie z przeniesieniem kultowego filmu na ekrany komputerów i konsol? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.