The Texas Chainsaw Massacre z datą premiery w Xbox Game Pass! Klasyk powróci w growym wydaniu już wkrótce

The Texas Chainsaw Massacre

Właśnie dowiedzieliśmy się, kiedy zadebiutuje The Texas Chainsaw Massacre. Fani filmowego klasyka mogą być zadowoleni, bo ten pojawi się w growym wydaniu już niedługo – w sierpniu tego roku. Z tej okazji graczom udostępniono też nowy trailer gry.

REKLAMA

Data premiery The Texas Chainsaw Massacre ogłoszona

Zwiastun The Texas Chainsaw Massacre

The Texas Chainsaw Massacre z pewnością nie będzie najładniejszą graficznie grą dostępną na rynku, ale na pewno zainteresuje fanów tej serii klasycznych filmowych horrorów. Tytuł ten pojawi się na sklepowych półkach już 18 sierpnia 2023 roku i będzie od początku dostępny w bibliotece Xbox Game Pass.

Co warte wspomnienia, The Texas Chainsaw Massacre poważnie nawiązuje do swoich korzeni. Produkcja wiernie odtwarza lokalizacje i postacie znane z pierwszej odsłony filmu, który pojawił się na wielkim ekranie w 1974 roku.

Zobacz też: Najlepsze gry bijatyki

The Texas Chainsaw Massacre będzie dostępne na PC, PS4, PS5, Xboxie One i Xboxach Series X|S. Przed premierą gry twórcy planują jeszcze jej testy, o których będą informować w niedalekiej przyszłości.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!