The Texas Chainsaw Massacre z datą premiery w Xbox Game Pass! Klasyk powróci w growym wydaniu już wkrótce

The Texas Chainsaw Massacre

Właśnie dowiedzieliśmy się, kiedy zadebiutuje The Texas Chainsaw Massacre. Fani filmowego klasyka mogą być zadowoleni, bo ten pojawi się w growym wydaniu już niedługo – w sierpniu tego roku. Z tej okazji graczom udostępniono też nowy trailer gry.

Data premiery The Texas Chainsaw Massacre ogłoszona

Zwiastun The Texas Chainsaw Massacre

The Texas Chainsaw Massacre z pewnością nie będzie najładniejszą graficznie grą dostępną na rynku, ale na pewno zainteresuje fanów tej serii klasycznych filmowych horrorów. Tytuł ten pojawi się na sklepowych półkach już 18 sierpnia 2023 roku i będzie od początku dostępny w bibliotece Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co warte wspomnienia, The Texas Chainsaw Massacre poważnie nawiązuje do swoich korzeni. Produkcja wiernie odtwarza lokalizacje i postacie znane z pierwszej odsłony filmu, który pojawił się na wielkim ekranie w 1974 roku.

Zobacz też: Najlepsze gry bijatyki

The Texas Chainsaw Massacre będzie dostępne na PC, PS4, PS5, Xboxie One i Xboxach Series X|S. Przed premierą gry twórcy planują jeszcze jej testy, o których będą informować w niedalekiej przyszłości.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2359 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.