The Thaumaturge doczekał się wyczekiwanej przez wielu opcji! Wiktor Szujski przemówił w rodzimym języku

The Thaumaturge

Jeden z najnowszych projektów 11 bit studios, czyli The Thaumaturge to całkiem ciekawa produkcja, a dodatkowego uroku dodaje jej fakt, że pochodzi z Polski. Dość dużym mankamentem dla rodzimych graczy był fakt, że na premierę nie otrzymaliśmy dubbingu w naszym języku, co skutecznie mogło zniechęcać do poznania historii Szujskiego. Teraz jednak wszystko jest tak, jak być powinno, bo — zgodnie z obietnicami z połowy kwietnia — gra doczekała się wreszcie pełnego polskiego udźwiękowienia.

The Thaumaturge wreszcie przemówił w ojczystym języku

Na oficjalnym profilu gry pojawił się komunikat potwierdzający, że The Thaumaturge doczekał się pełnego polskiego dubbingu. Twórcy zdecydowali się nawet na przedstawienie krótkiej zajawki tego, jak ów udźwiękowienie się prezentuje, a całość reklamowana jest jako możliwość doświadczenia Warszawy z początku XX-wieku w pełnej okazałości.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeśli jednak nadal niektórzy są nieprzekonani do zakupu, to wydawca przygotował dla nich coś jeszcze — dość konkretną przecenę. Od wczoraj do 10 czerwca 2024 roku grę za pośrednictwem Steama i Epic Games Store można kupić ze zniżką wynoszącą dokładnie 25%, a więc dokładnie za 104,99 zł. Zdaje się to być odpowiednio długi okres, aby każdy zainteresowany przygodami tytułowego taumaturga mógł zakupić swój własny egzemplarz.

Nie ma co, są to świetne wieści, które mogą naprawdę pozytywnie wpłynąć na dalsze zainteresowanie tym tytułem wśród polskich graczy. Plusem jest także fakt, że konsolowa wersja, której premiera planowana jest jeszcze na ten rok, trafi do rąk graczy właśnie z rodzimymi głosami. Teraz już trudno o kolejne wymówki, nic tylko kupować i grać!

Źródło: Twitter/X: The Taumaturge

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.