Polacy uciekają przed konkurencją. Premiera The Thaumaturge ponownie opóźniona!

The Thaumaturge Wiktor Szulski

The Thaumaturge miało trafić do sprzedaży jeszcze w ubiegłym roku, jednak w połowie listopada deweloperzy poinformowali o przesunięciu premiery na 20 lutego, tłumacząc się chęcią dopracowania gry. Niestety, osoby zainteresowane polskim RPG będą musiały uzbroić się w dodatkowe pokłady cierpliwości. Debiut został ponownie opóźniony.

The Thaumaturge – premiera polskiego RPG ponownie opóźniona

Mimo że produkcja została już zakończona, a branżowe media otrzymały dostęp do kopii recenzenckich, to studio Fool’s Theory postanowiło ponownie opóźnić wydanie The Thaumaturge.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nowa data premiery została wyznaczona na 4 marca. Jako oficjalną przyczynę podano wypełniony po brzegi harmonogram wydawniczy. W najbliższych dniach w ręce graczy trafią takie tytuły jak Skull and Bones, Nightingale, Sons of the Forest czy Last Epoch.

Chcemy, abyście mieli czas na cieszenie się grą w pełni i czujemy, że aktualne okno wydawnicze temu nie sprzyja. Mając to na uwadze, przesuwamy datę premiery na 4 marca 2024 roku.

Dodatkowy czas wykorzystamy na dalsze dopracowywanie gry, aby wasza podróż przez ulice Warszawy z 1905 roku była jeszcze przyjemniejsza.

Nie możemy się doczekać, aż rozpoczniecie rozgrywkę i dziękujemy za waszą cierpliwość!

Fool’s Theory

W pierwszej kolejności w Wiktora Szulskiego wcielą się gracze PC. W późniejszym czasie tytuł trafi również na Xboxa Series X|S oraz PlayStation 5.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.