The Touryst i dwie inne gry opuszczają dziś Xbox Game Pass

The Touryst

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass ciągle się zmienia, co działa w dwie strony – czasami pojawiają się nowości, a niekiedy niektóre pozycje są usuwane. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj z usługi Amerykanów wylatują trzy gry, w tym The Touryst. Szkoda, ale cóż – nic na to nie poradzimy.

The Touryst wśród gier, które znikają dziś z Xbox Game Pass

Zwiastun UnderMine

Mamy dziś ostatni dzień miesiąca, a Microsoft nie byłby sobą, gdyby tego dnia abonament Xbox Game Pass nie uszczuplał się o przynajmniej jedną grę. Przechodząc do konkretów, dziś z oferty tytułowej usługi znikają następujące produkcje:

  1. The Touryst (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. UnderMine (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. It Lurks Below (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

Gry opuszczą Xbox Game Pass do końca dnia. Dopóki wymienione wyżej tytuły pozostają w abonamencie, subskrybenci wciąż mogą je kupić na własność o 20% taniej w Microsoft Store. To całkiem niezła oferta, którą zdecydowanie warto rozważyć.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z