The Vanishing of Ethan Carter i Rogue Legacy za darmo w Epic Games Store

The Vanishing of Ethan Carter

W Epic Games Store co tydzień pojawiają się nowe gry do pobrania za darmo. W zeszłym tygodniu w sklepie udostępniono bezpłatnie Total War: WARHAMMER z DLC i City of Brass, jednak teraz postawiono m.in. na polską produkcję. Otóż od dzisiaj w Epic Games Store można odebrać za darmo The Vanishing of Ethan Carter oraz Rogue Legacy. Nic, tylko brać!

The Vanishing of Ethan Carter i Rogue Legacy kolejnymi grami za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Rogue Legacy

The Vanishing of Ethan Carter to niezwykle ciepło przyjęta produkcja od polskiego studia The Astronauts. Fabuła gry skupia się na tytułowym zniknięciu Ethana Cartera — młodego chłopca, który najprawdopodobniej został porwany. Dochodzeniem zajmuje się główny bohater, Paul Prospero. Posiadający zdolności paranormalne protagonista wpada na trop, który zaprowadza go aż do Red Creek Valley — majestatycznej górskiej doliny w Stanach Zjednoczonych.

Przeczytaj też: Myszka do laptopa — jaką wybrać?

Z kolei Rogue Legacy jest staroszkolną produkcją 2D z elementami RPG i roguelike. Podczas zabawy będziemy przemierzać losowo generowane lokacje, zabijając napotkanych na swojej drodze przeciwników i unikając śmiercionośnych pułapek.

Jak już ustaliliśmy, obie gry można teraz pobrać za darmo w Epic Games Store. Produkcje pozostają bezpłatne do 14 kwietnia 2022 roku, więc warto dopisać je do swojego konta za pamięci.

  1. The Vanishing of Ethan Carter w Epic Games Store69 zł / za darmo
  2. Rogue Legacy w Epic Games Store49 zł / za darmo

Następnymi darmowymi grami w Epic Games Store będą Insurmountable i XCOM 2. Ściągniemy je w przedziale od 14 do 21 kwietnia 2022 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z