Total War: WARHAMMER z DLC i City of Brass za darmo w Epic Games Store

Total War: Warhammer

Dziś czwartek, a czwartek oznacza nowe bezpłatne gry w Epic Games Store. W tym razem Tim Sweeney i spółka rozdają Total War: WARHAMMER z wybranymi DLC oraz City of Brass. Oba tytuły zostały przyjęte przez graczy bardzo ciepło, więc możliwość ich odebrania za darmo to nie lada gratka.

Kolejne darmowe gry w Epic Games Store — tym razem Total War: WARHAMMER z DLC i City of Brass

Zwiastun City of Brass

Total War: WARHAMMER jest kolejną odsłoną strategii w uniwersum Warhammera. Fabuła gry koncentruje się wokół złowrogich sił Chaosu, a także walk różnych ras o władzę nad Starym Światem. Podczas zabawy będziemy m.in. toczyć bitwy w systemie turowym, rozbudowywać swoje tereny oraz rozwijać rozmaite technologie.

Natomiast City of Brass to przygodowa gra akcji z elementami roguelike’a. Wcielamy się tu w postać złodzieja, który planuje odnaleźć drogocenny skarb w mieście zamieszkałym przez duchy. Produkcja jest inspirowana baśniami z Księgi tysiąca i jednej nocy.

Jak już ustaliliśmy, obie gry są obecnie darmowe w Epic Games Store, ale oczywiście tylko na PC. Warto dopisać je do swojego konta zawczasu, bo pozostają bezpłatne tylko do 7 kwietnia.

  1. City of Brass w Epic Games Store69 zł / za darmo
  2. Total War: WARHAMMER w Epic Games Store254,99 zł / za darmo
  3. Total War: WARHAMMER – Assembly Kit w Epic Games Store – za darmo
  4. Total War: WARHAMMER – Bretonnia w Epic Games Store – za darmo
  5. Total War: WARHAMMER – Grey Wizard w Epic Games Store – za darmo
  6. Total War: WARHAMMER – Grombrindal The White Dwarf w Epic Games Store – za darmo
  7. Total War: WARHAMMER – Isabella von Carstein w Epic Games Store – za darmo
  8. Total War: WARHAMMER – Jade Wizard w Epic Games Store – za darmo
  9. Total War: WARHAMMER – Wurrza w Epic Games Store – za darmo

Przeczytaj też: Data premiery Warhammer 40,000: Darktide

Pod koniec warto wspomnieć, że kolejnymi darmowymi grami w Epic Games Store będą The Vanishing of Ethan Carter i Rogue Legacy. Pobierzemy je bez opłat od 14 kwietnia.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z