Dwie popularne gry wyparowały z PC Game Pass bez słowa. Nikt nie wie, co się stało

The Walking Dead A New Frontier

1 listopada do PC Game Pass trafiły dwie nowe gry: The Walking Dead: A New Frontier oraz The Walking Dead: Michonne. Wielu graczy wówczas nieźle się ucieszyło, ale okazuje się, że wymienione gry nie są już dostępne w abonamencie. Jest to szczególnie ciekawe, ponieważ Microsoft słowem nie wspomniał, że tytuły zostaną usunięte. Nikt też nie spodziewał się, że dojdzie do tego tak szybko.

The Walking Dead: A New Frontier i The Walking Dead: Michonne usunięte z PC Game Pass bez słowa

The Walking Dead Michonne
The Walking Dead: Michonne

Gracze na Reddicie zauważyli, że z biblioteki Xbox Game Pass wyparowały pecetowe wersje dwóch gier: The Walking Dead: A New Frontier i The Walking Dead: Michonne. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że od dodania tych produkcji do usługi minęły zaledwie 24 dni, a ponadto Microsoft nie poinformował o zamiarze ich usunięcia.

Przeczytaj też: Celowniki do Valorant

Wielu graczy nieco się zirytowało, bo po pobraniu tych gier wcześniej i rozpoczęciu przygody, nie mogą oni kontynuować rozgrywki. Jeszcze gorzej mają ci, którzy planowali zagrać, ale wciąż nie zaczęli, bo na ten moment w ramach Game Passa nie pobiorą w ogóle ani The Walking Dead: A New Frontier, ani The Walking Dead: Michonne. Niewykluczone jednak, że jest to błąd ze strony Microsoftu, bo sytuacja rzeczywiście jest dość niecodzienna. Niektórzy gracze skontaktowali się już w tej sprawie ze Skybound i Microsoftem, ale jak na razie nic się nie wyjaśniło. Jeżeli omawiane produkcje powrócą do abonamentu PC Game Pass, to na pewno o tym napiszemy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z