Kolejna gra do odebrania za darmo! To przygododówka stawiająca na eksplorację

The Whisperer

GOG co jakiś czas rozdaje graczom mniejsze tytuły indie. Tak też się stało dziś, gdy możemy zgarnąć za darmo The Whisperer. To stosunkowo krótka gra przygotowana przez studio Chien d’Or.

The Whisperer za darmo na GOG-u

Zwiastun The Whisperer

The Whisperer to około 45-minutowa gra point and click z pogranicza horroru oraz przygodówki. Twórcy opisują, że stanowi hołd dla klasyków tych gatunków i wzoruje się na tytułach pokroju Scratches czy The Dark Eye.

Fabuła gry rozgrywa się w XIX-wiecznej Kanadzie. Wcielamy się w rolę Roberta, który jako podróżnik Kompanii Północno-Zachodniej ma za zadanie odnaleźć dwójkę zaginionych zimowników.

Trzeba przyznać, że to dosyć oryginalny pomysł na historię. Zainteresowane nią osoby mogą odebrać teraz The Whisperer za darmo.

Zobacz też: Najlepsze gry point and click

Co warte wspomnienia, The Whisperer to samodzielny tytuł. Jest jednak także wstępem do innej produkcji Chien d’Or, The Whispering Valley.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.