Epic Games Store może zaoferować kolejną grę AAA za darmo! Szykuje się nowa kosmiczna przygoda

The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition

Tylko do godziny 16:00 możemy jeszcze odebrać za darmo Invincible Presents: Atom Eve oraz Call of the Wild: The Angler z Epic Games Store. Później sklep zaoferuje nam możliwość pobrania Islets. Tymczasem okazuje się, że być może po tej produkcji przyjdzie nam dostać jeden ze sporych hitów AAA.

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition za darmo w Epic Games Store?

Zwiastun The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition to zremasterowana wersja podstawowej wersji gry, która zawiera w sobie wszystkie opublikowane do niej dodatki. Produkcja ta zadebiutowała niemal równo rok temu – 7 marca 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Epic Games Store rozdawał ją za darmo już wcześniej, bo w grudniu ub. r. Okazuje się, że być może wkrótce sklep da nam kolejną możliwość na zgarnięcie jej za darmo.

Jak informuje bowiem uznany insider billbil-kun, The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition będzie następną darmową grą w Epic Games Store. Tytuł ten miałby stać się dostępny już 4 kwietnia 2024 roku.

Oznaczałoby to rozdawnictwo kolejnej wysokobudżetowej gry. Przypomnijmy, że w przeszłości Epic prezentował już nam bowiem bardzo uznane dzieła, takie jak Fallout 3, Ghostrunner czy Dying Light wraz z dodatkiem The Following.

Zobaczymy więc, czy przeciek ten się potwierdzi. Znając przeszłość francuskiego informatora, możemy być o tym niemal przekonani.

Aktualizacja – 28.03.2023, 16:25

Jak się okazuje, tego samego dnia Epic Games Store ma rozdać również Thief. Oferta sklepu zapowiada się więc jeszcze lepiej!

Źródło: Dealabs

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.