This War of Mine obchodzi 8. urodziny! Z tej okazji twórcy organizują kolejną inicjatywę dla Ukrainy

This war of mine

Z okazji 8. rocznicy wydania This War of Mine 11 Bit Studios udostępniło za pośrednictwem platformy Humble Bundle urodzinowy zestaw zawierający 9 ciekawych produkcji wydanych przez studio. Cały dochód zostanie przekazany na cele charytatywne, a konkretniej dla fundacji pomagającej w odbudowie Ukrainy.

Z okazji 8. rocznicy wydania This War of Mine twórcy organizują zbiórkę na pomoc Ukrainie — kupując pakiet gier możemy pomóc w odbudowie kraju zniszczonego wojną

Trailer This War of Mine

Minęło już 8 lat od premiery hitu, jakim jest This War of Mine. Z tej okazji 11 Bit Studios rozpoczęło kolejną akcję charytatywną na Humble Bundle. Za pośrednictwem tej platformy wydawca udostępnił zestaw The Complete 11 bit Collection Game Bundle, z którego cały dochód zostanie przekazany na rzecz organizacji Razom pomagającej w odbudowie Ukrainy.

Zestaw The Complete 11 bit Collection Game Bundle jest dostępny od dzisiaj do 17 listopada 2022 roku. Najtańsza wersja kosztuje 1.01€, a wszystkie gry są dostępne już w pakiecie za niecałe 15€. Możemy też dopłacić kilka kolejnych euro, by dołożyć kolejne cegiełki do szczytnego celu. Pełna lista gier, jakie możemy zdobyć, wygląda następująco:

  1. Anomaly Game Collection – w pakiecie od €1,01
  2. Spacecom – w pakiecie od €1,01
  3. This War of Mine: Complete Edition – w pakiecie od €13,21
  4. Beat Cop – w pakiecie od €13,21,
  5. Tower 57 – w pakiecie od €13,21
  6. Frostpunk: Game of the Year Edition – w pakiecie od €14,96
  7. South of the Circle – w pakiecie od €14,96
  8. Children of Morta: Complete Edition – w pakiecie od €14,96
  9. Moonlighter: Complete Edition – w pakiecie od €14,96

Zobacz też: World of Tanks – mody

Twórcy chwalą się też wcześniejszymi sukcesami This War of Mine, w tym sprzedażą na poziomie 7 milionów egzemplarzy. Gra już wcześniej była przedmiotem inicjatyw charytatywnych, zbierając $558 000 dla fundacji War Child oraz $850 000 dla Ukraińskiego Czerwonego Krzyża. Natomiast od przyszłego roku szkolnego będzie pierwszą grową lekturą uzupełniającą w polskich szkołach.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z