Thymesia ma datę premiery. Next-genowy soulslike zadebiutuje już niedługo

Thymesia

Gry z podgatunku soulslike cieszą się ogromną popularnością wśród graczy z całego świata, choć niestety nie ma ich przesadnie dużo. Tak się jednak składa, że już wkrótce zadebiutuje kolejny ciekawie zapowiadający się tytuł, inspirowany serią Dark Souls. Mowa o grze Thymesia, której datę premiery właśnie poznaliśmy. Długo już nie poczekamy!

REKLAMA

Thymesia — data premiery gry ujawniona

Zwiastun Thymesia ujawniający datę premiery

Thymesia to action RPG z elementami soulslike. W tej mrocznej grze od OverBorder Studio trafimy do wielkiego królestwa, które niegdyś rozkwitało dzięki alchemii. Kiedy mieszkańcy zdecydowali się zrezygnować z mocy alchemicznych, w królestwie zapanował chaos, a na ulice wyszły rozmaite potwory. Głównym bohaterem opowieści jest tajemnicza postać imieniem Corvus, która jako jedyna znała przyczyny katastrofy, zanim straciła pamięć. Podczas zabawy będziemy starali się odzyskać stracone wspomnienia, eksplorując niebezpieczne zakątki królestwa.

Przeczytaj też: Najlepsze monitory do Xbox Series X|S

Dzisiaj twórcy poinformowali, że data premiery gry Thymesia została ustalona na 9 sierpnia 2022 roku. Zespół wypuścił też nowy trailer, który można obejrzeć powyżej — rozgrywka prezentuje się naprawdę miodnie i może zachęcić do zakupu. Thymesia ukaże się na PC i konsolach nowej generacji (PlayStation 5, Xbox Series X|S). Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!