PS Plus Premium może doczekać się w lipcu świetnej gry! Wszystko przez tajwańską agencję raitingową

PS Plus

Zaledwie wczoraj gry zapowiadane przez Sony trafiły do wariantów PS Plus Extra i Premium, wzbogacają bibliotekę usługi przygotowanej przez samo Sony. Okazuje się, że redakcja Gematsu dotarła do bardzo ciekawych informacji, które mogą ujawniać jedną z pozycji, jakie trafią do abonamentu już w lipcu 2024 roku. Mowa o bardzo, ale to bardzo ciekawym klasyku.

Time Splitters może trafić do PS Plus Premium!

Serwis Gematsu dotarł do informacji tajwańskiej agencji raitngowej, która nadała klasyfikację wiekową dla Time Splitters. Na stronie urzędu widnieją oceny zarówno dla wersji na PS4, jak i PS5, co jasno wskazuje, że możemy spodziewać się, iż właśnie ta gra zasili katalog klasycznych gier dostępnych w ramach PS Plus Premium.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dla każdego fana retro gier byłaby to świetna okazja do powrotu do jednej z ciekawszych, a aktualnie nieco już zapomnianych pozycji. Co prawda jakiś czas temu oryginalni twórcy mieli plany wskrzeszenia tego IP, jednak Embracer Group zdecydowało się zamknąć studio i ostatecznie pogrzebać jakiekolwiek nadzieje na remake, remaster albo kolejną odsłonę.

Na razie mowa tylko o niepotwierdzonych spekulacjach. W przeszłości co prawda miały one pokrycie w rzeczywistości oceniane w ten sposób gry, trafiały do katalogu klasyków. Czy będzie tak i tym razem? Miejmy nadzieję, że tak.

Źródło: Twitter/X: Gematsu

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.