Humankind i Microsoft Solitaire Collection od dziś w Xbox Game Pass

Humankind

Przedwczoraj Xbox Game Pass opuściło 6 świetnych gier, ale dziś dla odmiany mamy dobre wieści. W usłudze Microsoftu debiutuje bowiem mocno wyczekiwane Humankind oraz kultowa karcianka w postaci Microsoft Solitaire Collection. Jest się z czego cieszyć, a tym bardziej że pierwszy z wymienionych tytułów ma dzisiaj swoją premierę.

Humankind i Microsoft Solitaire Collection w Xbox Game Pass

Zwiastun Humankind

Humankind jest turową grą strategiczną, w której obejmujemy kontrolę nad cywilizacją i mamy za zadanie przeprowadzić ją przez kolejne etapy w dziejach ludzkości. Podczas zabawy podejmiemy wiele ważnych decyzji, stoczymy masę bitew oraz spotkamy całkiem sporo postaci historycznych.

Z kolei Microsoft Solitaire Collection to kilka pasjansów karcianych w jednej grze (Klondike, Pająk, FreeCell, TriPeaks i Pyramid). W opisie tej produkcji można przeczytać, że idealnie nadaje się ona dla osób w wieku od 8 do… 108 lat.

Microsoft Solitaire Collection jest już dostępne w Xbox Game Pass, natomiast Humankind trafi do usługi nieco później, prawdopodobnie około 17:00. Twórcy nie podali konkretnej godziny, więc posiłkujemy się godziną odblokowania widoczną na Steamie, licząc, że w przypadku Xbox Game Pass będzie tak samo. Zarówno Microsoft Solitaire Collection jak i Humankind uruchomimy jedynie na komputerach PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z