Tokyo Game Show 2023 z mocną obsadą. Na imprezie pojawi się wielu znanych twórców

Tokyo Game Show 2023

Właśnie poznaliśmy oficjalną listę wystawców, którzy pojawią się na tegorocznym Tokyo Game Show. Po zapoznaniu się z nią wydaje się, że warto będzie obserwować pokazy Xboxa czy Konami. W nieco innej formie udział w targach wezmą jeszcze dodatkowo PlayStation i Nintendo.

Lista wystawców na Tokyo Game Show 2023

tokyo-game-show
Tokyo Game Show

Należy przyznać, że obsada Tokyo Game Show 2023 będzie niesamowicie mocna. Naturalnie imprezy nie pominą ogromne azjatyckie marki, wliczając w to Bandai Namco, Segę, Square Enix, Konami oraz Capcom.

Z punktu widzenia polskiego gracza szczególnie interesujący może okazać się pokaz przedostatniej z powyższych firm. Oczywiście chodzi tu o potencjalne nowinki w kwestii remake’u Silent Hill 2, który jest przygotowywany przez naszych rodaków z Bloober Team.

Na TGS 2023 nie zabraknie również Xboxa. Nie wiemy, co konkretnie zaprezentują nam „Zieloni” – być może poznamy wtedy kolejne ciekawe tytuły, które wkrótce znajdą się w bibliotece Xbox Game Pass?

Jeżeli chodzi o pozostałą dwójkę z „wielkiej trójki”, to stoisko PlayStation znajdziemy tylko w strefie indie. Z kolei Nintendo planuje odbyć podczas wydarzenia wyłącznie spotkania biznesowe, do których nie będziemy mieć dostępu jako publiczność.

Zobacz też: Najlepsze gry skradanki

Tak czy inaczej, Tokyo Game Show 2023 wystartuje w czwartek 21 września i potrwa do niedzieli 24 września, wliczając w to dzień biznesowy oraz publiczny. Osoby zainteresowane podrożą do Kraju Kwitnącej Wiśni w tym terminie warto poinformować, że sprzedaż wejściówek dla zagranicznych fanów rozpocznie się już 26 lipca.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.