Poznaliśmy ceny Tomb Raider I-III Remastered na wszystkich platformach! Pokazano kolejne ujęcia z gry

Tomb Raider I-III Remastered

Podczas wczorajszego Nintendo Direct niespodziewanie zaprezentowano Tomb Raider I-III Remastered. Pakiet gier trafi nie tylko na Nintendo Switch, ale również na wszystkie współczesne platformy. Teraz natomiast możemy rzucić okiem na kolejne ujęcia z gry, a także na ceny Tomb Raider I-III Remastered.

Ceny Tomb Raider I-III Remastered na konsole PlayStation, Xbox i PC

Zwiastun Tomb Raider I-III Remastered

Wczoraj pojawiły się świetne wieści dla wszystkich fanów klasycznych przygód Lary Croft. Tomb Raider I-III Remastered zadebiutuje 14 lutego 2024 roku na wszystkich współczesnych platformach w odświeżonej wersji. Pakiet zawierać będzie trzy gry z serii wraz z dodatkami:

  • Tomb Raider I + The Unfinished Business Expansion
  • Tomb Raider II + The Gold Mask Expansion
  • Tomb Raider III + The Lost Artifact Expansion

Choć premiera odbędzie się dopiero za kilka miesięcy, już teraz można składać zamówienia przedpremierowe. Na PlayStation Store cena wynosi 120,60 zł (obniżka ze 134 zł), na Steam 125,09 zł (obniżka ze 138,99 zł), natomiast posiadacze Xboxów mogą zakupić pakiet w cenie 137,49 zł. Wersja na Nintendo Switch jest dostępna w eShopie w cenie 26,99 dolarów (około 117 zł).

W cyfrowych sklepach pojawiły się także nowe zrzuty ekranu z gry:

Zobacz też: Telefon do 400 zł

Kup Tomb Raider I-III Remastered

Na zakończenie przypominamy: Tomb Raider I-III Remastered zadebiutuje na konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz na komputerach osobistych. Data premiery zaplanowana jest na 14 lutego 2024 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.