Tomb Raider I-III Remastered zaprezentowane podczas Nintendo Direct! Przygody Lary Croft trafią na Switch

TOMB RAIDER I-III REMASTERED

Dziś odbył się kolejny pokaz Nintendo Direct. Wśród wielu zapowiedzi na graczy czekała również niemała niespodzianka. Zapowiedziano bowiem odświeżone przygody Lary Croft – pakiet Tomb Raider I-III Remastered zmierza na konsole Nintendo Switch.

Tomb Raider I-III Remastered trafi na Nintendo Switch 14 lutego 2024 roku

Zwiastun Tomb Raider I-III Remastered na Nintendo Switch

Podczas dzisiejszego pokazu Nintendo Direct mogliśmy zobaczyć zapowiedź Tomb Raider I-III Remastered. Jest to pakiet trzech gier o przygodach wysportowanej archeolog Lary Croft. Nie są to jednak zwykłe porty – twórcy oferują remastery, które odświeżają grafikę, choć w trakcie zabawy można przełączyć się na klasyczny wygląd gry.

Zaprezentowany podczas pokazu Nintendo materiał ukazuje kilka fragmentów z rozgrywki. Trzeba przyznać, że całość wygląda bardzo dobrze. Posiadacze konsoli Nintendo Switch, którzy chcieliby powrócić do przygód Lary, z pewnością zainteresują się tym tytułem.

Zobacz też: Telefon do 800 zł

Kup Nintendo Switch

Premiera Tomb Raider I-III Remastered na konsole Nintendo Switch zaplanowana jest na 14 lutego 2024 roku. Data wydaje się nie być przypadkowa – to dzień urodzin Lary Croft! Jesteście zainteresowani zakupem? Dajcie znać w komentarzach!

Aktualizacja – 14.09.2023, 18:26

Tomb Raider I-III Remastered zadebiutuje 14 lutego 2024 roku również na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.