Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 Remaster było tworzone, ale twórcy „zostali wchłonięci” przez giganta

Tony Hawk's Pro Skater 1+2

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 skradło serca wielu fanów deskorolek. Odświeżenie dwóch kultowych odsłon marki zostało przygotowane z ogromną starannością, ponieważ twórcy zadbali m.in. o wierne odwzorowanie wszystkich poziomów czy pełną listę skaterów znanych z pierwotnych wersji rzeczonych produkcji. Teraz okazuje się, że kolejne remastery były w planach Vicarious Visions.

Remastery Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 prawdopodobnie zamrożone

Podczas tworzenia Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 wyżej wymieniony zespół – należący wcześniej do Activision – został oddelegowany do prac nad Diablo 2 Resurrected. Po ukończeniu prac nad pozycją okazało się, że Blizzard jest na tyle zadowolony z działań studia, że postanowił ich wchłonąć, jednocześnie sprawiając, że Vicarious Visions przestało istnieć.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Taka sytuacja doprowadziła do tego, że deweloperzy nie mogli stworzyć Tony Hawk’s Pro Skater 3+4, o czym poinformował zasłużony skater – Tony Hawk – na swoim streamie. Wydawca Activision szukał innych zespołów, które mogłyby opracować remastery, ale nikt nie odznaczał się jakością, której by oczekiwali.

Sprawdź także: 4 gry, które niebawem opuszczą Xbox Game Pass

Tym samym rozwój serii Tony Hawk’s Pro Skater stoi pod znakiem zapytania. Wszystko wskazuje na to, że marka po prostu trafiła do zamrażarki.

O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.