[Akt.] Last Stop i 3 inne gry oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass

Last Stop

Dzisiaj do Xbox Game Pass niespodziewanie trafiło OMORI. Zła wiadomość jest taka, że właśnie poznaliśmy tytuły 4 gier, które wkrótce znikną z abonamentu Microsoftu. To całkiem mocne produkcje, dlatego wiele osób z pewnością za nimi zatęskni.

Gry oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass — Last Stop, FIFA 20 i więcej

Zwiastun FIFA 20

Do biblioteki Xbox Game Pass regularnie trafiają nowości, ale niekiedy opuszczają ją też wybrane tytuły. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc nie marnujmy czasu i skupmy się właśnie na nich. Bez przedłużania, już niedługo z abonamentu wylecą następujące pozycje:

  1. Last Stop (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (najbliższe 2 tygodnie)
  2. FIFA 20 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data usunięcia: nieznana (najbliższe 2 tygodnie)
  3. Jurassic World Evolution (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura) – data usunięcia: nieznana (najbliższe 2 tygodnie)
  4. Moto GP 20 (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura) – data usunięcia: nieznana (najbliższe 2 tygodnie)

Przeczytaj też: Dragon’s Dogma 2 oficjalnie zapowiedziane

Dokładna data usunięcia wymienionych wyżej gier nie została jeszcze ujawniona, ale zapewne poznamy ją już na dniach. Dopóki omawiane produkcje wciąż pozostają w abonamencie, subskrybenci Xbox Game Pass jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store o 20% taniej. Lepsze to niż nic!

Aktualizacja – 21.06.2022, 15:23

W aktualizacji oferty Xbox Game Pass na drugą połowę czerwca 2022 Microsoft oznajmił, że omówione wyżej gry znikną z subskrypcji 30 czerwca.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.