Too Human za darmo w Xbox Store

Too Human

Przedwczoraj pisaliśmy o bezpłatnym Cloning Clyde dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate, natomiast teraz w Xbox Store można odebrać Too Human za darmo. Co ciekawe, okazja jest dostępna dla wszystkich, bo nie trzeba posiadać żadnego abonamentu, aby dopisać ten Xboxowy exclusive do swojego konta. Nic, tylko brać!

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Too Human za darmo dla wszystkich

Zwiastun Too Human

Too Human to gra akcji z elementami cRPG. Głównym bohaterem opowieści jest nordycki bóg imieniem Baldur, który zostaje rzucony w sam środek wojny i zmuszony do walki o przyszłość swojej rasy. Protagonista nie tylko pomaga odpierać ataki pragnących całkowitej anihilacji ludzkości najeźdźców, a także szuka mordercy swojej żony.

Aby zgarnąć Too Human za darmo, w pierwszej kolejności trzeba udać się na stronę gry w Xbox Store. Następnie wystarczy już tylko zalogować się na swoim koncie i wcisnąć duży zielony przycisk z napisem POBIERZ. Po wykonaniu tej czynności gra zostanie dopisana do naszego profilu i stanie się dostępna do pobrania w każdej chwili.

Przeczytaj też: The Long Dark i 5 innnych gier wkrótce zniknie z Xbox Game Pass

Too Human uruchomimy na Xboxie 360, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Niestety nie wiadomo, jak długo gra pozostaje darmowa, dlatego warto odebrać ją za pamięci, aby nie przegapić okazji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z