Cloning Clyde za darmo dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Cloning Clyde

Nie ulega wątpliwości, że wszyscy lubimy bezpłatne gry, za które zwykle trzeba zapłacić. Przedwczoraj pisaliśmy o The 2 za darmo, a wczoraj informowaliśmy o nowych darmówkach w Epic Games Store. Z kolei teraz subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą odebrać gratis Cloning Clyde. Nie jest to przesadnie znana produkcja, ale cóż — darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

Cloning Clyde za darmo, ale tylko z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate

Zwiastun Cloning Clyde

Cloning Clyde to platformówka z wieloma elementami logicznymi. Głównym bohaterem gry jest tytułowy Clyde, który w zamian za kilkadziesiąt dolarów zgodził się wziąć udział w eksperymencie związanym z klonowaniem. Jak nietrudno się domyślić, coś poszło mocno nie tak — naszym zadaniem będzie wydostanie się z rąk złowrogich naukowców.

Aby zgarnąć Cloning Clyde za darmo, w pierwszej kolejności należy udać się na stronę gry w brazylijskim Xbox Store. Następnie trzeba zalogować się na swoje konto z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate i wcisnąć duży zielony przycisk z napisem OBTER O XBOX LIVE GOLD, zatwierdzając cały proces. Po wykonaniu tej czynności gra zostanie dopisana do naszego profilu i będzie można ją uruchamiać o każdej porze dnia i nocy.

Przeczytaj też: Dwie pierwsze gry z kwietniowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Cloning Clyde zadziała na Xboxie 360, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Nie wiadomo, jak długo gra pozostaje darmowa, dlatego warto ją odebrać za pamięci, nim będzie za późno.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z