Dwie gry do ogrania za darmo przez weekend! Skromna, ale ciekawa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Zgodnie z pewną tradycją posiadacze konsol Xbox, którzy mają wykupioną aktywną subskrypcję Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate mogą liczyć na porcję darmowych gier dostępnych przez weekend. Teraz w sieci pojawiła się kolejna porcja gier, które będzie można przetestować bez żadnych opłat. Może i nie ma ich wiele, ale są chociaż całkiem ciekawe.

TopSpin 2K25 i The Ascent za darmo w ramach Xbox Free Play Days (6-9 czerwca 2024)

Zwiastun TopSpin 2K25

W ten weekend posiadacze aktywnej subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Game Pass Core mogą liczyć na dostęp do dwóch całkiem ciekawych gier z dość różnorodnej tematyki. Mowa o TopSpin 2K25 oraz The Ascent, które różnią się od siebie pod niemal każdym względem. Oznacza to, że osoby, które nie mają żadnych gamingowych planów na weekend, mogą skusić się na jedną z dwóch propozycji od Microsoftu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak oceniacie ofertę Xbox Free Play Days na ten weekend? Daje radę, czy jednak nie jest to opcja w Waszym stylu? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: trueachievements.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.