Total War: Star Wars kolejną odsłoną serii?! Creative Assembly ma szykować grę dla fanów Gwiezdnych wojen

Star Wars Battlefront II

RTS dla fanów Gwiezdnych wojen od Electronic Arts wciąż powstaje, ale niewykluczone, że w najbliższych latach na rynek trafi jeszcze jedna gra strategiczna osadzona we wspomnianym uniwersum. W sieci pojawiły się bowiem interesujące doniesienia na temat nowych produkcji studia Creative Asssembly. Jedna z nadchodzących odsłon serii Total War rzekomo ma przenieść graczy do świata Star Wars.

Jedna z nadchodzących odsłon serii Total War ma rozgrywać się w świecie Gwiezdnych wojen

Planami Creative Assembly podzieliła się redakcja DualShockers, która powołuje się na własne i „wiarygodne” źródła. Brytyjskie studio ma obecnie pracować nad trzema nowymi grami z serii Total War. Jedna z nadchodzących odsłon popularnego cyklu ma być natomiast skierowana do miłośników Gwiezdnych wojen.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W październiku 2023 roku Creative Assembly zakładało, że gra skierowana do fanów Star Wars zadebiutuje na rynku jako druga w kolejności. Niestety źródła DualShockers nie przekazały żadnych dodatkowych szczegółów zarówno na temat strategii osadzonej w uniwersum Gwiezdnych wojen, jak i pozostałych dwóch projektów brytyjskiego zespołu.

Na koniec warto przypomnieć, że ostatnia odsłona serii Total War, czyli Total War: Pharaoh, zadebiutowała w październiku 2023 roku. Obecnie Creative Assembly pracuje nad dużą i darmową aktualizacją do swojej produkcji.

Źródło: DualShockers

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.