Data premiery Warhammer 40,000: Darktide ujawniona. Gra trafi do Xbox Game Pass pierwszego dnia

Warhammer 40,000: Darktide

Warhammer 40,000: Darktide to gra, która ukaże się wyłącznie na komputerach PC i konsolach Xbox Series X|S. Dotychczas dokładana data premiery exclusive’a Xboxa nie była znana, ale dzisiaj wszystko się zmieniło. Wiemy już, kiedy zadebiutuje wyczekiwany FPS w uniwersum Warhammera — zarówno na rynku, jak i w Xbox Game Pass.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Data premiery Warhammer 40,000: Darktide w Xbox Game Pass

Zwiastun Warhammer 40,000: Darktide

Warhammer 40,000: Darktide to pierwszoosobowa kooperacyjna strzelanka dla maksymalnie czterech osób. Akcja gry rozgrywa się w mieście-roju Tertium na planecie Atoma Prime, nad którym chce zawładnąć szaleńczy kult. Jak nietrudno się domyślić, bohaterowie będą musieli powstrzymać heretyków, po drodze wybijając hordy żywych trupów. Za produkcję odpowiada studio Fatshark, znane m.in. z inspirowanej Left 4 Dead serii Warhammer: Vermintide.

Przeczytaj też: Pierwsze gry z kwietniowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Data premiery Warhammer 40,000: Darktide była przekładana wielokrotnie, ale twórcy zarzekają się, że „najnowsza” jest tą ostateczną. Otóż strzelanka zadebiutuje 13 września 2022 roku i będzie dostępna wyłącznie na komputerach PC oraz konsolach Xbox Series X|S. Co ciekawe, najnowszy zwiastun nie wspomina nic o premierze w Xbox Game Pass, ale w zeszłym roku wyraźnie powiedziano, że gra wyląduje w subskrypcji Microsoftu już pierwszego dnia. Nie powinniśmy się więc obawiać przykrej niespodzianki, a tym bardziej, że to nadal Xboxowy exclusive. Mówiąc prościej: abonenci Game Passa zagrają w Warhammer 40,000: Darktide na premierę, bez dodatkowych opłat.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z