Dodatek Ogre Kingdoms do Total War: Warhammer III za darmo dla abonentów Xbox Game Pass

Przedwczoraj do Xbox Game Pass trafiły dwie gry z Total War: Warhammer III na czele. Tak się jednak składa, że subskrybenci usługi Microsoftu do najnowszej strategii studia Creative Assembly mogą jeszcze pobrać dodatek Ogre Kingdoms, oczywiście zupełnie za darmo. Należy się jednak spieszyć, bo okazja jest ograniczona czasowo.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Dodatek Ogre Kingdoms do Total War: Warhammer III za darmo dzięki Xbox Game Pass

DLC Ogre Kingdoms zapewnia szereg dodatkowej zawartość do gry Total War: Warhammer III. Mówiąc konkretniej, posiadacze rozszerzenia mogą liczyć na dwóch legendarnych lordów, dwóch lordów, trzech bohaterów i aż 23 jednostki.

Aby zgarnąć dodatek Ogre Kingdoms za darmo, będąc subskrybentem PC Game Pass lub Xbox Game Pass Ultimate, w pierwszej kolejności należy udać się na stronę promocji. Następnie trzeba założyć konto Total War Arena, wciskając duży czerwony przycisk z napisem SIGN UP & CLAIM. Po pomyślnej rejestracji profil wystarczy już tylko powiązać z kontem Microsoft, na którym znajduje się aktywna subskrypcja PC Game Pass lub Xbox Game Pass Ultimate, co można zrobić pod tym adresem.

Po wykonaniu wszystkich kroków na stronie głównej Total War Arena pojawi się okienko z informacją, że można już odebrać kod. Klucz należy aktywować na stronie redeem.microsoft.com. Dodatek Ogre Kingdoms pozostaje darmowy dla subskrybentów PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate tylko do 24 lutego; po tej dacie trzeba będzie zapłacić za niego 10 dolarów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z