[Akt.] Total War: Warhammer III, Madden NFL 22 i Lawn Mowing Simulator (Xbox One) od dzisiaj w Xbox Game Pass

Total War: Warhammer III

Przedwczoraj Microsoft ujawnił oficjalną listę gier w Xbox Game Pass na drugą połowę lutego. Wśród nadchodzących nowości znalazły się m.in. takie tytuły jak Total War: Warhammer III, Madden NFL 22 czy Lawn Mowing Simulator na Xbox One. Tak się dobrze składa, że wymienione produkcje lądują w subskrypcji już dzisiaj.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Total War: Warhammer III, Madden NFL 22 i Lawn Mowing Simulator (Xbox One) w Xbox Game Pass

Zwiastun Madden NFL 22

Akcja Total War: Warhammer III rozgrywa się w tytułowym uniwersum Warhammera, natomiast historia skupia się wokół bardzo potężnej mocy, którą wielu chce posiąść. Motywem przewodnim zabawy jest tu nic innego, jak budowanie własnego imperium i branie udziału w wymagających, strategicznych bitwach.

Z kolei Madden NFL 22 jest kolejną odsłoną popularnej serii o futbolu amerykańskim. Fabuły samej w sobie oczywiście tu nie uświadczymy, bo rozgrywka skupia się na rozgrywaniu meczów pomiędzy licencjonowanymi drużynami. W stosunku do poprzednich części, twórcy przygotowali m.in. nowe tryby i ulepszyli oprawę graficzną.

Natomiast Lawn Mowing Simulator to nic innego, jak… symulator koszenia trawnika. Tak jak w przypadku Madden NFL 22, na fabułę nie mamy co liczyć; w zamian dostaliśmy tryb kariery i masę licencjonowanych kosiarek. Warto tu wspomnieć, że produkcja pojawiła się w abonamencie Microsoftu już w grudniu, ale jedynie na konsolach nowej generacji i pecetach. Dzisiaj debiutuje w wersji na Xbox One.

Pierwsza pozycja jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast dwie pozostałe Madden NFL 22 pojawi się w subskrypcji nieco później, zapewne w przedziale 16:00 – 19:00. W ramach usługi Amerykanów uruchomimy je na następujących platformach:

  1. Total War: Warhammer III (PC)
  2. Lawn Mowing Simulator (Xbox One)
  3. Madden NFL 22 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

Aktualizacja – 17.02.2022, 12:20

Premiera Lawn Mowing Simulator na Xbox One została opóźniona. Na ten moment niestety nie wiemy, kiedy gra w wersji na starsze konsole trafi do subskrypcji; twórcy wspomnieli tylko, że „od razu, jak będzie gotowa”.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z